Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   KOBIECY WEEKEND W GACA Fit HOTEL – ZAPRASZAMY!

KOBIECY WEEKEND W GACA Fit HOTEL – ZAPRASZAMY!

KOBIECY WEEKEND W GACA Fit HOTEL – ZAPRASZAMY!

Komentarze są wyłączoneStyczeń 20, 2016  ·  w Oferty

Szukasz niebanalnego pomysłu na świętowanie Dnia Kobiet? Przyjedź do naszego hotelu na wyjątkowy, relaksujący weekend, dedykowany Paniom.

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalną ofertę. W pierwszy weekend marca (4.03 – 6.03) na goszczące u nas Panie czekać będzie mnóstwo atrakcji. W hotelu organizowane będą między innymi warsztaty kulinarne w wersji fit, poświęcone sposobom na przygotowywanie przepysznych, ale lekkich deserów. Panie będą mogły wziąć udział także w pokazach i warsztatach kosmetycznych. Będą na nie czekać również zajęcia ruchowe z trenerem(rozciągające, na matach).

IMG_6712(2)

W ramach pakietu „Dzień Kobiet w GACA Fit HOTEL”, Panie będą mogły także korzystać ze strefy SPA: relaksować się wjacuzzi i saunach, popijając przy tym zdrowe, owocowo-warzywne koktajle. Otrzymają ponadto rabat na zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne, poprzedzone indywidualnymi konsultacjami.

 6424d7dca453428c1ea732cd86556378_50df50

W hotelowej restauracji dla naszych gości serwowane będą lekkie i aromatyczne posiłki z kuchni fit Konrada Gacy, a w sobotni wieczór podamy wyjątkową kolację z winem. Osoby realizujące proces odchudzania będą mogły oczywiście otrzymać posiłki ze swojej indywidualnej diety.

559c74fbf4fa230cd7095020b4226355_cfc091

Dodatkowo, w czasie tego weekendu w Kazimierzu Dolnym organizowany będzie cykl imprez pod nazwą „Kazimierz bywa kobietą”. Przy sprzyjającej, zimowej aurze podczas pobytu będzie można skorzystać także z oferty Stacji Narciarskiej Kazimierz albo wziąć udział w kuligu.

Pobyt w naszym hotelu to zatem doskonały podarunek na Dzień Kobiet dla ukochanej, a także prezent, który każda z Pań może sobie sprawić sama. To również świetna okazja, by wybrać się na wspólny weekend z mamą, babcią, siostrą czy też z przyjaciółkami!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.

0