Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Jędrne ręce dzięki zabiegom kosmetycznym w SPA

Jędrne ręce dzięki zabiegom kosmetycznym w SPA

Jędrne ręce dzięki zabiegom kosmetycznym w SPA

Komentarze są wyłączoneSierpień 21, 2015  ·  w Oferty

Masaże i zabiegi kosmetyczne wspaniale uzupełniają Mądre Odchudzanie. „Jędrne ręce” to jeden z takich zabiegów wykonywanych na przedramiona i ręce. Powoduje napięcie skóry, poprawę jej sprężystości oraz ujędrnienie i wyszczuplenie.

Zabieg „Jędrne ręce” składa się z dwóch oddzielnych części. Pierwszą jest zabieg przy użyciu aparatu EXIMIA. Na drugi etap składa się masaż manualny, wykonywany przez specjalistę kosmetologii GACA Fit HOTEL.

Zabieg wykonywany przy użyciu aparatu EXIMIA modeluje i ujędrnia ręce. EXIMIA jest jednym z najnowocześniejszych aparatów na rynku, o bardzo dużej skuteczności działania. Dzięki temu podczas zabiegu dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej i likwidacji cellulitu. Przywrócona zostaje także jędrność skóry, jej nawilżenie, napięcie i elastyczność. Usuwane są z organizmu złogi tłuszczu i toksyn.

Zabieg ma charakter masażu próżniowego, podczas którego dochodzi do drenażu układu limfatycznego, poprawy mikrokrążenia skóry, dotlenienia i ponownego unaczynienia tkanek.

Drugi etap zabiegu „Jędrne ręce” to masaż ręczny z użyciem preparatów firmy NOREL. Dzięki masażowi zwiększa się jędrność oraz elastyczność skóry, a efektem końcowym jest wyszczuplenie i redukcja centymetrów w obwodzie.

Podczas masażu wykorzystywane są różne techniki: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, szczypanie, oklepywanie. Przebieg jest intensywny i dynamiczny. Zwłaszcza w tych miejscach, gdzie tkanka tłuszczowa najbardziej się nagromadziła. Zadaniem masażu jest bowiem pobudzenie tkanek. Efekt końcowy? Widoczne ujędrnienie, poprawa sprężystości skóry, wyszczuplenie, redukcja cellulitu.

- Szczególnie polecam zabiegi wykonywane przy użyciu aparatu Eximia oraz masaże manualne. Przynoszą wspaniały efekt ujędrnienia skóry, poprawy jej elastyczności oraz likwidacji cellulitu. – opowiada Ewa Stochel, uczestniczka turnusu odchudzającego „Starter motywacyjny” w GACA Fit HOTEL w kwietniu 2015 r.

Poza działaniem kosmetycznym, masaże i zabiegi przynoszą jeszcze jeden pozytywny aspekt. To uczucie rozluźnienia, relaksu, odprężenia. To także budowanie wspaniałego samopoczucia we własnym ciele i odnalezienie swojego piękna. 

0