Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Inspirujące odwiedziny Gacowiczek w GACA Fit HOTEL! (zdjęcia, wideo)

Inspirujące odwiedziny Gacowiczek w GACA Fit HOTEL! (zdjęcia, wideo)

Inspirujące odwiedziny Gacowiczek w GACA Fit HOTEL! (zdjęcia, wideo)

Komentarze są wyłączoneListopad 15, 2017  ·  w Oferty

Na co dzień inspirują innych do zadbania o zdrowie i sylwetkę, ale w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest autorski hotel Konrada Gacy, same zyskują niezwykłą inspirację – do zdrowego, aktywnego wypoczynku, poszerzenia kulinarnych horyzontów i wspaniałego relaksu. Mowa o wyjątkowych Gacowiczkach – inspiratorkach, które na początku jesieni odwiedziły GACA Fit HOTEL. Dowiedzcie się, jakie wrażenie zrobiło na nich to miejsce!

Panie Barbara Tukendorf (-19,1 kg), Ewa Szymczak (-40 kg), Marta Barszczewska (-75 kg!) i Katarzyna Ciesielska (-43 kg) to Gacowiczki z Warszawy, które nie tylko z sukcesem zredukowały wagę dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy, ale też doskonale utrzymują wypracowaną, szczupłą sylwetkę, choć od zakończenia ich odchudzania minęło już dużo czasu.

Wszystkie panie zrealizowały proces odchudzania w ośrodkach GACA CENTRUM w Warszawie, a teraz regularnie opowiadają podczas różnych spotkań o swojej drodze do sukcesu innym pacjentom, dzieląc się swoimi doświadczeniami. GACA Fit HOTEL inspiratorki uważają zaś za szczególne, pełne motywacji miejsce, które warto odwiedzać regularnie.

- Przyjechałam tu, by znowu się zregenerować, złapać wiatr w żagle i powspominać, bo właśnie w tym Hotelu zaczęła się moja piękna przygoda z GACA SYSTEM – mówi Barbara Tukendorf. Podkreśla, że mądre odchudzanie, dzięki któremu pani Barbara schudła niemal 20 kg, dało jej wiele w różnych dziedzinach życia. – Przebiegłam swój wymarzony półmaraton, dalej jestem pełna energii, działam, chodzę, biegam, statystuję w różnych filmach… Jest mnie wszędzie pełno, jestem zadowolona i myślę, że wszyscy będą tutaj szczęśliwi – dodaje pani Barbara.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wizyty Barbary Tukendorf w GACA Fot Hotel!

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z wizyty inspiratorek w GACA Fit HOTEL.


>>Wszystkich zainteresowanych szeroką ofertą GACA Fit HOTEL zapraszamy zaś na stronę Hotelu!<<


0