Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   III Międzynarodowy Zlot Gacowiczów – zapisy ruszyły

III Międzynarodowy Zlot Gacowiczów – zapisy ruszyły

III Międzynarodowy Zlot Gacowiczów – zapisy ruszyły

Komentarze są wyłączoneListopad 15, 2016  ·  w Oferty

Coroczne spotkania Gacowiczów w Kazimierzu Dolnym to świetna zabawa, ogromny zastrzyk pozytywnej energii oraz wspaniała okazja do nawiązania i zacieśnienia kontaktów z innymi pacjentami GACA SYSTEM. Na kolejny, III Międzynarodowy Zlot Gacowiczów zapraszamy 1 lipca. Rezerwacji miejsc można dokonywać już teraz!

Przyszłoroczny zlot, tak samo jak wszystkie poprzednie, odbędzie się na terenie GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym. W malowniczej scenerii tego miejsca spotkamy się ponownie, przede wszystkim po to, by zintegrować się i poznać jeszcze lepiej! Udział w zlocie będzie z pewnością okazją, aby wymienić się doświadczeniami z innymi Gacowiczami, czy zobaczyć na żywo osoby, z którymi na co dzień, z powodu odległości, utrzymujemy kontakt jedynie za pośrednictwem telefonu czy Internetu. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji, takich jak wybory Miss i Mistera Gacowiczów czy wspólna zabawa przy muzyce!

Chociaż do III Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów pozostało jeszcze dużo czasu, to już teraz możesz zaplanować swój udział w tym wydarzeniu. Wszystkich Gacowiczów zapraszamy do rezerwowania miejsc poprzez stronę
www.zlot.gacasystem.pl Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie!

Tak bawiliśmy się rok temu…

Chcesz zobaczyć, jak wyglądał poprzedni Zlot? Relację z tego wydarzenia i zdjęcia znajdziesz na naszej stronie –
>> kliknij tutaj <<

Zapisy na Zlot 2017 - aktualność 03

0