Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Hotel w Kazimierzu Dolnym zmienia nazwę

Hotel w Kazimierzu Dolnym zmienia nazwę

Hotel w Kazimierzu Dolnym zmienia nazwę

Komentarze są wyłączonePaździernik 31, 2016  ·  w Oferty

GACA Fit HOTEL – to nowa nazwa autorskiego hotelu Konrada Gacy. Skąd ta zmiana? Przede wszystkim podkreśla ona charakter tego wyjątkowego miejsca – stworzonego, by pomagać osobom borykającym się z problemem otyłości i nadwagi oraz by inspirować wszystkich do dbania o zdrowie oraz do aktywności. GACA Fit HOTEL to także pierwsze w Polsce miejsce serwujące pyszne i zdrowe dania kuchni fit, które doskonale wprowadzają w zdrowy styl życia!

Zmienia się nazwa – urok zostaje

GACA Fit HOTEL położony jest w urokliwym Kazimierzu Dolnym – miasteczku idealnym na odprężenie, niezależnie od pory roku. Hotel zapewnia odpoczynek w najzdrowszym stylu. Oferuje kompleksowy program pobytu oparty o GACA SYSTEM – stworzoną przez Konrada Gacę metodę Mądrego Odchudzania. Dzięki niej goście hotelowi mogą uzyskać profesjonalną pomoc w walce z nadprogramowymi kilogramami.

Pobyt w GACA Fit HOTEL gwarantuje spróbowanie pysznej kuchni fit, skorzystanie z odnowy biologicznej, otrzymanie olbrzymiej dawki motywacji i atrakcyjny program rekreacyjny. To jedyne takie miejsce w Polsce, które inspiruje i pokazuje, jak mądrze i zdrowo żyć.

Fit menu!

Niewątpliwą atrakcją tego miejsca jest fit menu, stworzone przez Konrada Gacę wraz z Jurkiem Sobieniakiem oraz kucharzami z GACA Fit HOTEL – pierwsze takie w Polsce! Są to dania przygotowane z najświeższych składników i naturalnych produktów z akcentami kuchni sezonowej.

Czym charakteryzuje się to smaczne i zdrowe menu? Składa się z doskonale zbilansowanych potraw, bogatych w wartości odżywcze, przygotowanych bez soli i cukru. Jest oparte o składniki gotowane, parowane, pieczone i duszone, czyli przygotowane w zdrowy, wolny od smażenia sposób.

Fit kuchnia w GACA Fit HOTEL pokazuje, jak przygotować jednocześnie smaczne i zdrowe dania. To zatem idealne miejsce, aby zacząć swoją przygodę z fit życiem!

Zmienia się nazwa…

…ale nie zmienia się jedno – wyjątkowość tego hotelu i wspaniali ludzie, dzięki którym w GACA Fit HOTEL panuje zawsze niezwykła atmosfera. Zapraszamy zatem do Kazimierza Dolnego – ul. Szkolna 29, bo o wszystkim tym warto przekonać się samemu!

0