Jesteś tutaj:  Do domu  /   GACA SYSTEM

GACA SYSTEM

Program Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM to jedyne systemowe rozwiązanie w zakresie odchudzania, bazujące na doświadczeniu i wiedzy Konrada Gacy – eksperta ds. leczenia otyłości, specjalisty żywieniowego, prezesa Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości „Fatkillers”, cenionego na świecie dietetyka i trenera.

gaca-wawa-fot-A-Kozlowska- (4)

Ten przełomowy program odchudzający pomógł już ponad 30 tysiącom ludzi na całym świecie. Realizując GACA SYSTEM, zrzucili łącznie już ponad 350 zbędnych ton! Co najważniejsze, uczynili to mądrze, bezpiecznie i skutecznie. Konrad Gaca pomaga ludziom borykającym się z nadwagą i otyłością już od ponad 10 lat.

lublin zew


GACA SYSTEM to unikat. Po raz pierwszy z myślą o osobach pragnących schudnąć stworzono system diet i treningów dostosowanych do obecnego stanu zdrowia i formy pacjentów oraz połączono go ze wsparciem motywacyjnym. To indywidualne podejście oraz wsparcie motywacyjne i psychologiczne czynią z GACA SYSTEM skuteczny środek na opanowanie otyłości.


Tworząc GACA SYSTEM, Konrad Gaca przeniósł do niego swoje wieloletnie doświadczenie zdobywane jako sportowiec, trener i dietetyk. To pozwoliło mu opracować kompleksowe rozwiązanie, uwzględniające problemy i potrzeby wszystkich, którzy chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Bez względu na to, czy chcą schudnąć o 5, 10, 15, 30, 60 czy też 170 kg, GACA SYSTEM to najlepsze rozwiązanie dla każdego z nich.

 zamosc zew

GACA Fit HOTEL może być zaledwie początkiem wspaniałej przygody, jaką jest odchudzanie z GACA SYSTEM.

Dla naszych gości mamy szereg dalszych opcji, które pozwolą na powrót do zdrowia i wypracowanie pięknej sylwetki.

Zapraszamy do GACA CENTRUM
Nasze ośrodki odchudzania w Warszawie, Lublinie i Zamościu to miejsca, w których niezależnie od wieku, stanu zdrowia i ilości kilogramów do zrzucenia, w komfortowych warunkach można realizować program odchudzający GACA SYSTEM. Nad naszymi pacjentami stale czuwa profesjonalny zespół ekspertów i trenerów pomagających prawidłowo realizować program żywieniowy i treningowy.

lublin spa2

Poznaj GACA CENTRUM LUBLIN I GACA CENTRUM WARSZAWA

Schudnij w domu dzięki www.gacasystem.pl

wawa2

Gaca System on-line to najlepsza w Polsce internetowa platforma odchudzania. Przełomowy produkt, który w wersji on-line zapewnia dodatkowo dyskrecję i komfort pracy nad opanowaniem nadwagi. Dzięki platformie www.gacasystem.pl docieramy nie tylko do osób z całej Polski, ale i spoza granic naszego kraju. Dzięki platformie możesz odchudzać się z Gaca System w wygodny sposób, nie wychodząc z domu.

zamosc2

Po więcej informacji o GACA SYSTEM zapraszamy na naszą stronę www.gacasystem.pl oraz na fanpage GACA SYSTEM oraz Konrad Gaca na portalu Facebook.