Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   GACA Fit HOTEL prezentuje: lato będzie fit!

GACA Fit HOTEL prezentuje: lato będzie fit!

GACA Fit HOTEL prezentuje: lato będzie fit!

Komentarze są wyłączoneCzerwiec 2, 2015  ·  w Oferty

Lato to czas wypoczynku, słońca i relaksu. To wtedy powstają najpiękniejsze wspomnienia i zdjęcia. W wakacje ładujemy swoje akumulatory pozytywną energią na cały rok. Lato to też czas spełniania marzeń… Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, których marzeniem jest schudnąć oraz dobrze wypocząć – ruszyły zapisy na letnie turnusy odchudzające w GACA Fit HOTEL.

Odchudzanie można zacząć o każdej porze roku i w każdym miejscu na ziemi. Ale to właśnie latem najbardziej przeszkadzają nam niepotrzebne fałdki. Turnusy odchudzające w GACA Fit HOTEL noszą nazwę „Starter motywacyjny” i zostały stworzone dla wszystkich, którym tusza przeszkadza w codziennym życiu i może zagrażać zdrowiu.

Każdy z letnich „Starterów motywacyjnych” obejmuje osiem dni pobytu. Mimo tak krótkiego czasu, gościom udaje się schudnąć i poczuć fit. Rekordziści podczas turnusu stracili nawet 8 kg! Istnieje też możliwość kontynuowania odchudzania po wakacjach w SPA: w stacjonarnych centrach GACA SYSTEM lub za pośrednictwem platformy online.

Na gości GACA Fit HOTEL czeka też całe morze atrakcji: „standardowych” oraz spoza stałej oferty. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, czego możesz się spodziewać, zapisując się na turnus.

GACA Fit HOTEL to miejsce, w którym komfort i luksus spotykają się z pięknem przyrody

W GACA Fit HOTEL znajdują się 33 pokoje, w tym 8 apartamentów. Każde pomieszczenie zostało starannie zaprojektowane. Wypoczynek tutaj to czysta przyjemność. Ponadto, w hotelu znajduje się świetnie wyposażona strefa spa & wellness. 

spa 8

Wyjątkowa kuchnia

Kuchnia GACA Fit HOTEL serwuje swoim gościom potrawy, które są zgodne z ich indywidualnym planem dietetycznym, wyznaczonym na początku pobytu. Profesjonalni kucharze zadbają o stworzenie posiłków bogatych we wszystkie wartości odżywcze w odpowiednich ilościach. Goście mogą uczestniczyć też w warsztatach kulinarnych.

Ruch dla zdrowia

Podczas turnusu, poza indywidualnie dobraną dietą, goście otrzymują plan treningowy. Jest to zestaw ćwiczeń, które można wykonać w hotelowej sali fittness. Pobyt można wzbogacić o spacery z przewodnikiem po Kazimierzu Dolnym i okolicach, a także o wycieczki rowerowe.

fit 2

Jesteś w dobrych rękach

Realizując program Mądrego Odchudzania podczas turnusu, znajdujesz się pod stałą opieką ekspertów z dziedziny żywienia oraz motywacji. Trenerzy personalni czuwają nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń i służą radą, jak pracować nad kondycją. Każdy gość jest traktowany wyjątkowo.

Na stronie rezerwacji, znajdziesz więcej informacji na temat turnusów.

Terminy letnich turnusów odchudzających:

- 19-26 lipca

- 23-30 sierpnia

Do zobaczenia w Kazimierzu Dolnym!

0


O autorze

tomasz-strzelec

Tomasz Strzelec (Tomasz Strzelec)