Jesteś tutaj:  Do domu  /   GACA Fit HOTEL

GACA Fit HOTEL

GACA Fit HOTEL

HOTEL-LOGO- (6)

GACA FIT HOTEL to wyjątkowe miejsce w Polsce stworzone przez Konrada Gacę, eksperta w zakresie leczenia otyłości, specjalistę żywieniowego, twórcę przełomowej terapii odchudzania GACA SYSTEM.

Misją autorskiego hotelu Konrada Gacy jest niesienie pomocy osobom z otyłością i nadwagą oraz inspirowanie ich do zmiany jakości i stylu życia. Jednakże w gościnnych progach hotelu z pewnością odnajdą się wszyscy, którzy poszukują zdrowego relaksu w pięknej, naturalnej przestrzeni, w spokojnym otoczeniu, korzystając z unikalnej propozycji odnowy biologicznej i niezwykłej kuchni fit.

Naszym celem jest także zapewnienie pacjentom, którzy już realizują terapię GACA SYSTEM, dodatkowej możliwości wytchnienia w trakcie realizacji procesu odchudzania.

Jedyna w swoim rodzaju oferta w połączeniu z urokami miejsca pozwala złożyć obietnicę, że Gaca Fit Hotel to najlepsze miejsce do rozpoczęcia prawdziwie zdrowego stylu życia.


 

Konrad Gaca

zdjęcie obrobione — kopia (2)

Konrad Gaca to ekspert ds. leczenia otyłości, specjalista żywieniowy, ale może przede wszystkim człowiek pełen pasji i determinacji w pomaganiu innym żyć zdrowiej.

Twórca hotelu od lat z powodzeniem pomaga Polakom pozbyć się zbędnych kilogramów, inspiruje do prawdziwej zmiany i daje szansę na życie pełne energii i witalności. Jego unikatowy program Mądrego Odchudzania pomaga nie tylko skutecznie zredukować zbędne kilogramy, ale też wyzwala potencjał tkwiący w każdym z nas.

Tworząc pierwszy w Polsce fithotel Konrad Gaca przeniósł do pięknego Kazimierza Dolnego swoje wieloletnie doświadczenie zdobywane jako sportowiec, trener i specjalista żywieniowy.


 

GACA SYSTEM

To jedyny na rynku polskim system opanowania otyłości prowadzony w odpowiedni dla zdrowia sposób, oparty o system żywieniowo-treningowy, suplementację i proces motywacyjno-konsultacyjny. Rozwiązanie, które poprawia metabolizm i strukturę ciała, rozwiązuje problemy zdrowotne, wzmacnia odporność organizmu, a także zabezpiecza przed efektem jo-jo.

Więcej informacji o GACA SYSTEM na stronie www.gacasystem.pl oraz na fanpage Konrada Gacy i GACA SYSTEM na Facebooku.

rowerowa przestrz -  (6) — kopia2