Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   GACA Fit HOTEL zaprasza na zimowe wczasy odchudzające!

GACA Fit HOTEL zaprasza na zimowe wczasy odchudzające!

GACA Fit HOTEL zaprasza na zimowe wczasy odchudzające!

Komentarze są wyłączoneStyczeń 9, 2018  ·  w Oferty

Początek nowego roku to doskonały czas na wprowadzenie w życie postanowień, które mogą poprawić jakość naszego życia i umożliwić osiągnięcie wymarzonych celów… Jeżeli Twoim wyzwaniem na rok 2018 jest zadbanie o zdrowie i sylwetkę, nie czekaj i weź udział w zimowych wczasach odchudzających w GACA Fit HOTEL w Kazimierzu Dolnym. Na najbliższe zapraszamy już 14 stycznia oraz 11 lutego.

1

Do tej pory z inspirującej oferty wczasów odchudzających w GACA Fit HOTEL skorzystało łącznie już ponad 1000 osób! Liczby mówią same za siebie – uczestnicy turnusu redukują średnio od 3 do 5,5 kg, a ich obwody w tali i biodrach maleją nawet o 4,5 cm! Rekordziści zredukowali w czasie 8 dni turnusu nawet 8 kg, 9 cm w talii, 9 cm w biodrach i 6 cm w udzie!

 2

Co zyskasz dzięki wczasom odchudzającym?
- mocną redukcję kilogramów i obwodów dzięki indywidualnie dobranej diecie i aktywności fizycznej,
– wiedzę, jak odżywiać się i ćwiczyć, żeby nie popełniać podstawowych błędów,
– poznasz tajniki programu Konrada Gacy,
– zyskasz nowych znajomych i przyjaciół, bo wspólny cel łączy!

3
Co nas wyróżnia pośród innych wczasów odchudzających?

Oprócz widocznych efektów, które uzyskasz, oraz zdobycia edukacji, która będzie ważnym elementem na przyszłość, nie zostawimy Cię samego z uzyskanymi wynikami! Jako jedyni w Polsce zaproponujemy Ci możliwość kontynuowania odchudzania w swoim miejscu zamieszkania. Jeśli tylko zechcesz, to będziesz mógł kontynuować odchudzanie! Będziesz mógł to zrobić albo w naszych stacjonarnych ośrodkach lub dzięki naszej innowacyjnej platformie odchudzającej online poprzez system wideokonsultacji. Ten wybór należy do Ciebie i dokonasz go dopiero na samym końcu turnusu, oceniając korzyści, jakie uzyskałeś.

4

W programie pobytu są także:

– warsztaty motywacyjne z psychologiem i terapeutą GACA SYSTEM,

– warsztaty kulinarne i kosmetyczne,

– bardzo przydatne warsztaty automasażu ciała,

- „Taniec w rytmie fit”, który poprowadzi pełna energii Iwona Pavlović – tancerka i ambasadorka GACA SYSTEM!

5

To nie wszystko! Pobyt w GACA Fit HOTEL to także relaks w komfortowych warunkach, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego! Do dyspozycji gości oddajemy bez dodatkowych opłat strefę Wellness: jacuzzi, dwie sauny oraz strefę wypoczynku. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów odnowy biologicznej i masaży ze specjalnym 10-procentowym rabatem!

Podczas pobytu w GACA Fit HOTEL nie zabraknie także okazji, by zwiedzić i jeszcze dokładniej poznać Kazimierz Dolny, który zimą prezentuje się wyjątkowo malowniczo. Kiedy spadnie śnieg, GACA Fit HOTEL otacza niemal bajkowa sceneria!

6

Zapisy na zimowe wczasy odchudzające trwają! Styczniowe wczasy odchudzające rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę 14 stycznia. Na kolejne zapraszamy 11 lutego. To będzie wyjątkowy początek roku 2018! Rezerwacji możesz dokonać na stronie: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

7

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.gacafithotel.pl lub zadzwoń

0