Jesteś tutaj:  Do domu  /   Fitness i strefa relaksu

Fitness i strefa relaksu

Aktywność fizyczna to jeden z podstawowych czynników powodzenia w procesie redukcji wagi i tkanki tłuszczowej, ale także ważny element zdrowego i prawidłowego funkcjonowania każdego z nas na co dzień. Dlatego przykładamy do niego dużą wagę.

fitness

W GACA FIT HOTEL dysponujemy profesjonalnie wyposażoną salą Fitness przeznaczoną do treningu aerobowego oraz ćwiczeń rozciągających i aktywizujących nasz organizm. Nasi trenerzy zawsze służą pomocą i wiedzą, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia wydolnościowe, w jakim tempie, przy jakim optymalnym pulsie i w jakiej kolejności. Uczestnicy turnusów odchudzających mogą zrealizować tu swój program treningowy – ustalony dla każdego indywidualnie. A goście hotelowi, którzy odwiedzają nas dla relaksu i zdrowego wypoczynku, mogą po prostu trochę intensywniej spędzić swój wolny czas.

relaks

By odpoczynek kojarzył się z przyjemnością, zwolnieniem tempa i luzem dla naszych gości przygotowaliśmy miejsca, które to umożliwiają: dwie sauny (suchą i wilgotną), jacuzzi oraz wygodne leżaki w strefie Wellness.

sauna