Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Fit & Fun – Ferie zimowe w GACA Fit HOTEL

Fit & Fun – Ferie zimowe w GACA Fit HOTEL

Fit & Fun – Ferie zimowe w GACA Fit HOTEL

Komentarze są wyłączoneStyczeń 13, 2017  ·  w Oferty

Czy macie już plany, jak spędzić ferie zimowe? A one tuż, tuż… Jeśli nie, to zapraszamy do odwiedzenia nas w okresie 16.01 – 26.02.2017 oraz korzystania z zimowych atrakcji Kazimierza Dolnego. W okolicy funkcjonują stoki narciarskie w Kazimierzu Dolnym, Rąblowie, Parchatce i Celejowie, na których amatorzy zimowego szaleństwa mogą aktywnie spędzić czas. Dodatkowo, na życzenie gości, możemy zorganizować Państwu kulig, a w naszym wąwozie lepienie bałwana i ognisko.

Możecie skorzystać również z questu, który przygotowaliśmy specjalnie z myślą o ciekawym spędzeniu czasu i poznaniu bliżej historii Kazimierza Dolnego jako miasteczka artystów. Jacuzzi, dwie sauny i strefa relaksu mogą być wspaniałym uzupełnieniem zimowego wypoczynku. A hotelowa kuchnia fit Konrada Gacy na pewno miło was zaskoczy.

stacja narciarska 2 MAT (2)
Każdego dnia bez ograniczeń dostępny będzie kącik dla dzieci z kredkami, kolorowankami, zabawkami, grami planszowymi oraz książeczkami. Dodatkowo Dom Kultury w Kazimierzu zaprasza każdego dnia na zajęcia dla dzieci w okresie 17-20.01.2017 – „Zimowe warsztaty w małej kolonii artystycznej”.
Szczegóły i pełną ofertę poznasz tutaj.
Zapraszamy!

0