Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Eximia: Innowacyjny sposób na wymodelowanie brzucha!

Eximia: Innowacyjny sposób na wymodelowanie brzucha!

Eximia: Innowacyjny sposób na wymodelowanie brzucha!

Komentarze są wyłączoneLuty 12, 2016  ·  w Oferty

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu, dzięki któremu można w widoczny sposób ujędrnić i wyszczuplić brzuch. Wykonujemy go za pomocą Eximii – aparatu, który jest prawdziwym „mercedesem” wśród urządzeń do modelowania ciała!

Ten zabieg to doskonały sposób na zredukowanie tkanki tłuszczowej i cellulitu, a w efekcie na zmniejszenie obwodu talii. Wykonując go, w widoczny sposób poprawiamy także jędrność i elastyczność skóry na brzuchu.

Jak to działa?

Kluczem do osiągnięcia takiego efektu jest wykorzystanie Eximii. Specjalna głowica tego aparatu emituje ultradźwięki, dzięki którym można wprowadzić w głąb skóry aktywne substancje zawarte w specjalistycznych kosmetykach. Urządzenie umożliwia także wykonanie masażu próżniowego.

Zabieg modelujący brzuch zaczynamy od zaaplikowania na skórę specjalnej ampułki antycellulitowej. Następnie wykorzystujemy działanie ultradźwięków. Dzięki nim aktywne substancje z ampułki docierają do podskórnych komórek tłuszczowych i rozkładają ich zawartość. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i skuteczny, a uwolnione w ten sposób kwasy tłuszczowe są łatwiej usuwane z organizmu.

Kolejnym etapem zabiegu jest masaż próżniowy, który również wykonujemy za pomocą Eximii. W ten sposób stymulujemy mikrokrążenie i wspomagamy procesy metaboliczne zachodzące w komórkach.

Dodatkowe korzyści

Poza wymienionymi już efektami zabieg przynosi także szereg innych rezultatów. Poprawia m.in. funkcjonowanie układu limfatycznego i zmniejsza obrzęki wodne. Pomaga również w usuwaniu z organizmu zbędnych produktów przemiany materii oraz eliminuje stwardnienia i zwłókniałe tkanki.

Komu polecamy?

Do skorzystania z zabiegu modelującego brzuch zachęcamy więc osoby, które chcą zredukować tkankę tłuszczową i cellulit oraz poprawić jędrność i elastyczność skóry. Z pewnością warto go wykonywać w czasie procesu odchudzania. To doskonała propozycja również dla kobiet po porodzie, które chcą popracować nad wyglądem tej partii ciała. Zabieg wskazany jest także w przypadku, gdy chcemy zmniejszyć widoczność rozstępów.

Na zabieg modelujący brzuch oraz na indywidualne konsultacje zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego w GACA Fit HOTEL!

0