Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Dzień urody z firmą Norel

Dzień urody z firmą Norel

Dzień urody z firmą Norel

Komentarze są wyłączoneWrzesień 1, 2015  ·  w Oferty

W środę 26 sierpnia 2015 r., podczas kolejnego już turnusu odchudzającego w GACA Fit HOTEL, zaprosiliśmy naszych pacjentów na Dzień Otwarty z firmą kosmetyczną Norel. Podczas spotkania ekspertki tej marki udzielały bezpłatnych konsultacji. Dodatkową atrakcją był warsztat pielęgnacyjnego masażu brzucha i ud, która można samodzielnie wykonywać w domu.

Dzień Otwarty z firmą Norel rozpoczęło spotkanie z Katarzyną Ziółek, kierownikiem SPA naszego hotelu. Podczas warsztatu ekspertka pokazała, w jaki sposób samodzielnie, w domowym zaciszu, wykonać masaż oraz jakich przyrządów kosmetycznych i kosmetyków do tego używać. Dzięki temu zadbamy o jakość skóry podczas procesu odchudzania, by była aksamitna, jędrna, pozbawiona cellulitu, co jest marzeniem wielu kobiet. Samodzielny, umiejętnie wykonany masaż jest kontynuacją profesjonalnych zabiegów, będących w ofercie GACA Fit HOTEL.

Kolejnym punktem tego dnia poświęconego urodzie i kosmetyce były indywidualne konsultacje z kosmetolożkami firmy Norel. Panie na co dzień pracują w Laboratorium oraz w Instytucie Kosmetycznym Norel w Warszawie. Ekspertki przez wiele godzin prowadziły indywidualne konsultacje z pacjentami, odpowiadając na ich pytania, doradzając, jak pielęgnować skórę, twarzy i dekoltu, ale także i całego ciała. Pielęgnacja ciała, zwłaszcza cery problematycznej lub na przykład dojrzałej, jest procesem wymagającym wiedzy i doświadczenia. Takie indywidualne konsultacje niosą więc ze sobą sporą dawką wsparcia i fachowej wiedzy.

IMG_6774

- Podczas konsultacji pytania pacjentów najczęściej dotyczyły ujędrnienia ciała w procesie odchudzania. Utrata wagi często wiąże się z wiotkością skóry, której nadmiar pojawia się na przykład w okolicy brzucha. Dzięki dobrze dobranej i systematycznej pielęgnacji możemy wspomóc odchudzanie oraz przywrócić skórze ciała utraconą jędrność i elastyczność.- podsumowuje konsultacje ekspertka firmy Norel, Monika Kwapińska. – Konsultacje obejmowały również indywidualne porady dotyczące pielęgnacji skóry twarzy.

IMG_6756 (3)

Firma kosmetyczna Norel jest jedną z pierwszych firm na rynku polskiej kosmetyki profesjonalnej. Od początku swej obecności wyznacza trendy w branży. Kosmetyki tej firmy są przeznaczone do salonów kosmetycznych i spa, ale także do pielęgnacji w domu, która jest przedłużeniem działania profesjonalnego zabiegu. Opracowane zostały na bazie naturalnych, hypoalergicznych składników, takich jak na przykład algi.

Kolejne spotkania i konsultacje z ekspertami kosmetycznymi firmy Norel przed nami. Przeznaczone są dla pacjentów turnusów odchudzających w GACA Fit HOTEL.

0