Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Dzień Kobiet i Wielkanoc w GACA Fit HOTEL – zarezerwuj swój pobyt

Dzień Kobiet i Wielkanoc w GACA Fit HOTEL – zarezerwuj swój pobyt

Dzień Kobiet i Wielkanoc w GACA Fit HOTEL – zarezerwuj swój pobyt

Komentarze są wyłączoneStyczeń 30, 2017  ·  w Oferty

Szukasz wspaniałego prezentu na Dzień Kobiet? A może pomysłu na spędzenie świąt w aktywny i niebanalny sposób? Sprawdź, co na te okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w GACA Fit HOTEL!

Dzień Kobiet – wyjątkowy weekendowy pakiet

Aby uczcić święto wszystkich pań zaplanowaliśmy specjalną weekendową ofertę. Zapraszamy do przyjazdu do GACA Fit HOTEL w dniach 3-5 marca (piątek-niedziela). W czasie tego pobytu zapewnimy wszystkim paniom wiele atrakcji i wspaniałych okazji do relaksu.

dzieńkobiet1
dzieńkobiet2
dzieńkobiet3
dzieńkobiet4

„Dzień Kobiet” w GACA Fit HOTEL to m.in. wyjątkowa kolacja w sobotni wieczór, okazja do skorzystania z zabiegów w naszej strefie Wellness, pokazy i warsztaty kosmetyczne, warsztaty kulinarne i zajęcia z trenerami. Dodatkowo w terminie, na który zapraszamy, w Kazimierzu Dolnym będzie się odbywać cykl imprez „Kazimierz bywa Kobietą”. Przy sprzyjającej, zimowej pogodzie, polecamy również ofertę stacji narciarskiej Kazimierz.

Pobyt w GACA Fit HOTEL z okazji Dnia Kobiet to zatem wspaniały prezent dla bliskiej osoby, ale też upominek, który można podarować sobie samej. Zachęcamy przy tym do przyjazdu z bliskimi osobami; mamą, siostrą, czy przyjaciółką.

Więcej informacji oraz formularz rezerwacji pobytu dostępny jest na: http://rezerwacje.gacafithotel.pl/dzien_kobiet

Wielkanoc – świąteczny pobyt dla całej rodziny

Serdecznie zapraszamy również do spędzenia w GACA Fit HOTEL Świąt Wielkanocnych. W dniach 14-17 kwietnia będziemy czekać na Państwa z wyjątkowym, świątecznym menu i atrakcjami, przygotowanymi zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci.

święta1
święta2
święta3
święta5

Wielkanoc w GACA Fit HOTEL to przede wszystkim gwarancja prawdziwego i zdrowego wypoczynku. Proponujemy Państwu potrawy kuchni fit Konrada Gacy w świątecznym wydaniu – menu, które jest nie tylko smaczne i lekkie, ale także inspirujące. Każdego dnia zaserwujemy Państwu cztery posiłki, w tym w Wielkanoc – uroczyste śniadanie i obiad. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalne menu, a także kącik zabaw i gier oraz… szukanie wielkanocnego zajączka.

W programie pobytu są również warsztaty wykonywania tradycyjnych pisanek, palm
i innych ozdób świątecznych, spacer z przewodnikiem po Kazimierzu oraz quest – czyli niebanalna gra terenowa. Zaprosimy Państwa także do wysłuchania opowieści o autentycznych, kazimierskich zwyczajach związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Na naszych gości czekają oczywiście także profesjonalne zabiegi w strefie Wellness i relaks w jacuzzi oraz saunach.

Pełna oferta świątecznego pobytu oraz formularz rezerwacji dostępny jest na stronie: http://rezerwacje.gacafithotel.pl/wielkanoc

Serdecznie zapraszamy do GACA Fit HOTEL!

0