Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   Chcesz rozpocząć odchudzanie? Przyjedź w styczniu do GACA Fit HOTEL!

Chcesz rozpocząć odchudzanie? Przyjedź w styczniu do GACA Fit HOTEL!

Chcesz rozpocząć odchudzanie? Przyjedź w styczniu do GACA Fit HOTEL!

Komentarze są wyłączoneGrudzień 28, 2016  ·  w Oferty

Nie można lepiej zacząć życia fit niż na turnusie w hotelu Konrada Gacy. Jeśli więc chcesz spełnić swoje noworoczne postanowienia i rozpocząć przygodę z Mądrym Odchudzaniem, weź udział w styczniowym Starterze Motywacyjnym. W ciągu ośmiu dni spędzonych w GACA Fit HOTEL zgubisz pierwsze kilogramy, a także zyskasz wiedzę oraz motywację, która pozwoli Ci zrealizować marzenia o szczupłej sylwetce!

IMG_7107

Starter Motywacyjny to turnus stworzony z myślą o osobach, które chcą sprawnie rozpocząć proces redukcji wagi, uwierzyć w swoje siły i możliwości. Jego uczestnicy spędzają w GACA Fit HOTEL osiem aktywnych dni, w czasie których zaczynają realizować indywidualnie dobraną dietę i program ćwiczeń, biorą udział w warsztatach prowadzonych przez psychologa i terapeutę GACA SYSTEM oraz poznają tajniki terapii stworzonej przez Konrada Gacę. W czasie turnusu redukują od czterech do nawet ośmiu kilogramów. Po powrocie do domu mogą w efektywny sposób kontynuować proces w jednym ze stacjonarnych ośrodków GACA CENTRUM lub za pośrednictwem platformy GACA SYSTEM online.

IMG_7162

Już prawie tysiąc osób rozpoczęło proces Mądrego Odchudzania właśnie w ten sposób! Jeśli chcesz do nich dołączyć, weź udział w najbliższym turnusie, który rozpocznie się już 15 stycznia. Rezerwacji możesz dokonać na stronie: www.rezerwacje.gacafithotel.pl/turnusy

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, wspaniałą atmosferę i profesjonalne wsparcie na każdym kroku. Dzięki Starterowi Motywacyjnemu przekonasz się, że Twój cel – szczupła sylwetka – jest naprawdę w zasięgu ręki!

IMG_8700

Dodatkowo, w naszym przytulnym hotelu, usytuowanym w zacisznym zakątku Kazimierza Dolnego, będziesz mieć wspaniałą okazję, by naprawdę się zrelaksować. Piękne otoczenie budynku, niezwykły charakter miasteczka, a także bogata oferta profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i masaży w hotelowej strefie Wellness pomoże Ci wypocząć i na kilka dni skupić się naprawdę na sobie.

IMG_8720

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do GACA Fit HOTEL: 22 349 22 88 wew. 2. Czekamy na Ciebie w Kazimierzu Dolnym!

0