Jesteś tutaj:  Do domu  /   ATRAKCJE W GACA Fit HOTEL

ATRAKCJE W GACA Fit HOTEL

Warsztaty kreatywne. Warsztaty artystyczne z wykorzystaniem kilkudziesięciu rodzajów technik artystycznych i rękodzieła. Prace, wykonywane pod okiem instruktorów, każdy uczestnik warsztatów może zabrać ze sobą na pamiątkę, np. talerz ozdobiony własnoręcznie metodą decoupage, lnianą torbę ozdobioną nadrukiem, własnoręcznie wykonaną biżuterię, tradycyjną zabawkę i wiele innych.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Warsztaty artystyczne decoupage

Spacer z przewodnikiem po Kazimierzu, spacery tematyczne.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wąwóz Korzeniowy. Spacer z przewodnikiem

Sala klubowa z bilardem. Na wieczorny odpoczynek z rodziną lub przyjaciółmi zapraszamy do naszej sali klubowej. Można tu spędzić czas oglądając film albo grając w bilard. 

 6 billard (2)

Sala klubowa z bilardem

Kącik biblioteczny. Miłośników czytania zapraszamy do skorzystania ze zgromadzonego w hotelu księgozbioru. Sporo pozycji w naszej bibliotece to wydawnictwa o Kazimierzu Dolnym i okolicy, przewodniki, albumy, magazyny podróżnicze.

To, co u nas wyjątkowe…

W naszym hotelu, ukierunkowanym na zdrowy relaks i zdrowy styl życia, będzie można skorzystać ze spotkań i warsztatów:

- ze znawcą ziół (od wiosny do jesieni także w naszym hotelowym zielniku),

- z pszczelarzem,

- z wytwórcą oleju tłoczonego na zimno.

ATRAKCJE POZA HOTELEM

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rejsy statkami pasażerskimi

Poza szeroką ofertą spędzenia wolnego czasu w hotelu, służymy Państwu pomocą w uatrakcyjnieniu pobytu w Kazimierzu Dolnym i znalezieniu niebanalnej propozycji odpoczynku.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować między innymi:

dłuższe wyprawy z przewodnikiem, wypady turystyczne szlakami natury i zabytków, przejażdżki bryczkami, przejażdżki samochodami terenowymi, meleksami, kuligi, spływy kajakowe rzeką Chodelką i Wisłą, piknik na bezludnej wyspie, rejsy statkami po Wiśle, wycieczkę do Janowca, warsztaty geologiczne w terenie z poszukiwaniem skamieniałości sprzed milionów lat, lekcję muzealną w Muzeum Nadwiślańskim, lekcję rysunku z artystą malarzem.

 DCIM100GOPROGOPR2772.

Zwiedzanie miasta

Przez cztery pory roku…

Wiosną zabierzemy Państwa na rzadko spotykane w Polsce grzyby – smardze rosnące w okolicy. Poznacie uroki kazimierskich wąwozów i ich szatę roślinną…

Latem możemy wybrać się wspólnie na spływ kajakowy, na bezludną wyspę lub plażowanie nad Wisłą, odkryjemy kilka ciekawych geologicznie miejsc i spróbujemy poszukać kazimierskich skamieniałości sprzed milionów lat….

Bez nazwy-2

Warsztaty geologiczne. Skamieniałości kazimierskiej opoki

Jesienią dowiecie się Państwo, jak niegdyś dymiło się w Kazimierzu śliwki węgierki na tzw. lassach, jak się robi niezwykłe kazimierskie nalewki owocowe…

Zimą… przypomnimy sobie, jak smakuje prawdziwa sanna.