Jesteś tutaj:  Do domu  /   Oferty  /   3 urodziny GACA Fit HOTEL: Zaproszenie na wyjątkowy dzień otwarty!

3 urodziny GACA Fit HOTEL: Zaproszenie na wyjątkowy dzień otwarty!

3 urodziny GACA Fit HOTEL: Zaproszenie na wyjątkowy dzień otwarty!

Komentarze są wyłączoneStyczeń 19, 2018  ·  w Oferty

Świętujemy trzecie urodziny GACA Fit HOTEL! Z tej okazji, w sobotę 27 stycznia, odbędzie się dzień otwarty z mnóstwem atrakcji. Zapraszamy wszystkich,  którzy chcą przekonać się, dlaczego autorski fit-hotel Konrada Gacy to jedyne takie miejsce w Polsce!

Misją autorskiego hotelu Konrada Gacy jest niesienie pomocy osobom z otyłością i nadwagą oraz inspirowanie ich do zmiany jakości i stylu życia. Jednakże w gościnnych progach hotelu z pewnością odnajdą się wszyscy, którzy poszukują zdrowego relaksu.

Dzień otwarty to wspaniała okazja, by zobaczyć GACA Fit HOTEL na własne oczy, przekonać się o tym, dlaczego realizowane tam wczasy odchudzające są tak skuteczne, dowiedzieć się więcej o możliwości wypoczynku i relaksu w fit-hotelu, poznać smaczną i zdrową kuchnię fit Konrada Gacy, a także miło spędzić dzień w zimowym otoczeniu pięknego Kazimierza Dolnego.

To także okazja do osobistego spotkania z Gacowiczami, m.in. Beatą Gliwką (minus 46 kg), dla której mądre odchudzanie metodą Konrada Gacy okazało się początkiem nowego życia na wielu płaszczyznach!

1(1)

Do wspólnego świętowania urodzin zapraszamy również wszystkie osoby, które już wcześniej odwiedziły GACA Fit HOTEL i wspominają pobyt tam z sentymentem. To okazja do ponownego spotkania i wspólnego spędzenia wyjątkowo udanego dnia, a nawet całego urodzinowego weekendu!

Uwaga, aktywni Gacowicze mogą liczyć w urodzinowy weekend na specjalne ceny za pobyt – informacji udziela recepcja hotelu

3 URODZINY GACA FIT HOTEL – PROGRAM DNIA OTWARTEGO:

  • Wszystkich zainteresowanych mądrym odchudzaniem przełomową metodą Konrada Gacy zapraszamy na specjalne spotkanie informacyjne o godz. 10.30.
  • Od godz. 11.30 do 17 będzie zaś można skorzystać z bezpłatnej konsultacji z terapeutą GACA SYSTEM, który krok po kroku wyjaśni, na czym polega systemowe i mądre odchudzanie.
  • Od godz. 14.00 do 16.00 będzie można porozmawiać z kucharzami GACA Fit HOTEL w ramach konsultacji kulinarnej i dowiedzieć się, na czym polega pyszna i zdrowa kuchnia fit Konrada Gacy!
  • Z kolei na godz. 17.00 zaplanowano wykład o tym, jak zadbać o swoje ciało – podczas procesu odchudzania, ale nie tylko! W czasie tego wydarzenia będzie można poznać tajniki kosmetyki oraz automasażu.
  • To nie koniec atrakcji! W tym dniu będzie również możliwość skorzystania z sali cardio pod opieką profesjonalnego trenera GACA SYSTEM!

Przyjdź i przeżyj z nami ten wyjątkowy dzień. Poznasz u nas fantastycznych ludzi. Nie zastanawiaj się – dołącz do grona Gacowiczów. To właśnie tu może rozpocząć się Twoja przygoda z mądrym odchudzaniem!

Potwierdź swoje przybycie do 25 stycznia:

GACA Fit HOTEL

ul. Szkolna 29, 24-120 Kazimierz Dolny

+48 22 349 22 88 wew. 2

0